DREWNIANE I ALUMINIOWE

ŻALUZJE POZIOME

ekskluzywna DEKORACJA OKIENNA

Przez wielu projektantów traktowana jako mebel – dekoracja, w połączeniu z bogatą ofertą kolorystyczną daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Biele i szarości (drewno i aluminium) idealnie pasują do nowoczesnych, industrialnych i skandynawskich wnętrz, a odcienie brązu z wysoką jakością szlachetnego drewna, znakomicie podkreślają klasyczny styl aranżacji. Wyjątkowego charakteru żaluzjom dodają szerokie taśmy dekoracyjne dostępne w wielu kolorach jak również chromowane lub imitujące stary mosiądz – metalowe dzwonki obsługowe.

ŻALUZJE DREWNIANE 25/50mm

Ponad 140 wariantów kolorystycznych w tym basswood, fornir i bambus. Żaluzje 50mm oferujemy w wersji Standard z rynną stalową a także w wersji Retro/Hawaii z górną belką drewnianą. Obsługa żaluzji: sznur-sznur (50mm), sznur-pokrętło (25mm), łańcuszek mono. Możliwa jest pełna automatyzacja żaluzji poprzez napędy elektryczne Somfy (230V, bateryjne 24V) – w tym również napędy kompatybilne z systemami automatyki domowej.

Żaluzje aluminiowe 25/50mm

120 kolorów lamel 25mm i 36 kolorów lamel 50mm o zróżnicowanej strukturze i powłoce lakieru – wysoki połysk, matowe, perforowane, szczotkowane aluminium. Wysoką jakość taśmy aluminiowej zapewnia ich Szwedzki dostawca. Obsługa żaluzji identyczna jak w opcji z lamelą drewnianą. Ze względu na niską wagę lameli, możliwe są do wykonania duże gabaryty (przestrzeń biurowa i komercyjna).

INTERESUJĄ CIĘ nasze ŻALUZJE POZIOME?