WOLNOWISZĄCE / NASKRZYDŁOWE

ROLETY

ROLETY do zadań SPECJALNYCH

Naszym Klientom proponujemy niezawodny niemiecki system Decomatic® w trzech wersjach – Classic, Medium oraz Large (rodzaj systemu dopasowywany jest w zależności od wymiarów rolet) a także holenderski system Absolute w wersji XS i S oraz system rolet dachowych Skylight. Jako miłośnicy minimalizmu jesteśmy zwolennikami systemów wolnowiszących, stąd też ich przewaga w naszej ofercie. Rolety wolnowiszące idealnie sprawdzają się do przesłonięcia niewielkich wnęk okiennych jak również dużych okien w przestrzeni biurowej czy komercyjnej. Ogromna kolekcja ponad 450 certyfikowanych tkanin o zróżnicowanych właściwościach (black-out, dim-out, screeny, trudnopalne B1, folie z certyfikatem Morskim, Dzień/Noc) pozwala znaleźć idealne rozwiązanie dla każdej sytuacji.

W ramach jednego katalogu tkanin posiadamy w ofercie także Żaluzje Panelowe i Żaluzje Pionowe – Verticale.

ROLETY WOLNOWISZĄCE

Niemiecki Decomatic®, Holenderski Absolute S, tkaniny od wiodących europejskich producentów, ogrom dodatków – od prowadzenia bocznego do profili dwuczęściowych z napinaczami tkaniny. Rolety łańcuszkowe, sprężynowe a także napędzane silnikiem elektrycznym 230V oraz bateryjne 24V – Somfy, Coulisse Motion. Możliwa integracja z systemami automatyki domowej.

ROLETY NASKRZYDŁOWE

Rolety montowane bezpośrednio do skrzydła okiennego, wizualnie będące jego integralną częścią. Najczęściej wyposażone w dodatkowe blendy boczne. W ofercie posiadamy holenderski system Absolute w wersji XS z obsługą łańcuszkową (dostępne w kolorach drewnopodobnych).

Interesują CIĘ NASZE ROLETY?