KLASYCZNE I PLASTER MIODU

PLISY

NAJBARDZIEJ FUNKCJONALNy PRODUKT OSŁONOWY

Najlepsze Plisy dostępne na rynku to niewątpliwie niemiecki system Decomatic®. Ogromny wybór ponad 120 modeli plis w różnych wariantach obsługowych – od plis uchwytowych do tych napędzanych silnikami elektrycznymi. W połączeniu z bogatą kolekcją tkanin od niemieckich i holenderskich producentów, kombinacja ta daje możliwość dostosowania produktów do każdych warunków. Certyfikowane tkaniny o zróżnicowanych właściwościach technicznych i konstrukcji klasycznej lub plastra miodu (HONEYCOMB), znajdują zastosowanie zarówno w domach i mieszkaniach jak również w przestrzeni biurowej i komercyjnej. Do okien dachowych proponujemy rozwiązania w ramach systemu Decomatic® jak również holenderski system Skylight.

Chcesz zapewnić sobie i swoim bliskim komfort i bezpieczeństwo? Wiedz że trafiłeś w odpowiednie miejsce!

PLISY BASIC

Atrakcyjny cenowo wariant plis Decomatic® to 12 najpopularniejszych modeli (uchwytowe, sznurkowe) do okien rozwierno uchylnych, przesuwnych a także dachowych. Możliwość zastosowania bezinwazyjnych montażowych (samodzielnie montując oszczędzasz – zadzwoń a podpowiemy jak zmierzyć i zamówić takie plisy).

PLISY COMFORT

Dopracowany, niezawodny, samopoziomujący system w atrakcyjnej kolorystyce i aż 113 modelach, w tym plisy uchwytowe, sznurkowe, łańcuszkowe, z napędem elektrycznym, do okien prostokątnych jak również tych o nietypowym kształcie (trójkąty, trapezy). Wersja Comfort to również plisy przystosowane do świetlików i ogrodów zimowych (dodatkowe linki stalowe zapobiegają opadaniu tkaniny).

INTERESUJĄ CIĘ nasze PLISY?