O FIRMIE

“Great companies are built on great products”

Od 2014 roku związani jesteśmy z branżą wyposażenia wnętrz, a od 2018 roku z sukcesami zdobywamy doświadczenie w branży wewnętrznych osłon okiennych. Kierując się przekonaniem że najlepsze firmy zbudowane są na najlepszych produktach, oferujemy naszym Klientom niezawodne produkty osłonowe najlepszych światowych marek.

CO OFERUJEMY?

ŻALUZJE POZIOME, PLISY, ROLETY, ZASŁONY, KARNISZE, VERTICALE, ZASŁONY PANELOWE, STEROWANIA I NAPĘDY ELEKTRYCZNE.

Pełna oferta systemów pozwala nam dopasować rozwiązania do wszystkich rodzajów pomieszczeń i praktycznie każdej sytuacji montażowej. Bogata oferta lameli i certyfikowanych tkanin umożliwia stworzyć niebanalny design i zapewnić komfort termiczny w urządzanej przestrzeni. Nasze produkty montujemy w mieszkaniach i domach, ale także podejmujemy się realizacji zleceń o charakterze komercyjnym – biura, sale konferencyjne, hotele, hale produkcyjne, szkoły i uczelnie. Najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów gwarantują renomowani Europejscy producenci.

Dojeżdżamy do Klientów na terenie Gdańska, Sopotu, Gdyni, Torunia oraz najbliższych okolic wymienionych miejscowości.

Do zobaczenia!

ZAPRASZAMY do WSPOŁPRACY TAKŻE KLIENTÓW B2b

Dla Architektów, Projektantów, Deweloperów, Inwestorów, wykonawców PROPONUJEMY indywidualne warunki współpracy. SPOTKAJMY SIĘ!